10 דברים שלא ידעתן על רייצל H

  1. רייצ’ל, בת 43, ילידת ירושלים ובת למשפחת גוייטן. אמא ל-7 אוצרות בלעה”ר וסבתא לטליה הנכדה הכי מתוקה בעולם!
  2. את דרכה המקצועית התחילה כמורה מחנכת בבית יעקב. לפני 13 שנה, בברכת הרבנית קנייבסקי ע”ה, הקימה עם בעלה את אימפריית רייצ’ל H , מותג האופנה המוביל אשר הפך למותג מספר 1 בציבור החרדי.
  3. רייצ’ל ירושלמית בנשמה. קבר שמואל הנביא נשקף ממפרסת הבית שלה, מכביש בגין צפון מגיעה תוך 7 דקות לקבר רחל וגם בכותל, האהבה שלה, נמצאת לפחות פעם בשבוע. טיפ של רייצ’ל: הדרך המהירה ביותר להגיע לכותל הינה באמצעות  קו 1 .     נסו את זה!

  1. הקולקציה של רייצ’ל מיוצרת בעשרה מפעלים ברחבי אירופה, שם מיוצרות כל קולקציות הנשים, הנערות, הבנים והבנות.
  2. ארבעת הילדים הקטנים של רייצ’ל יצאו מבית החולים כבר עם דרכון , אפשר לומר עליהם שממש נולדו עם דרכון בידיים, כשהטיסה הראשונה שלהם הייתה בגיל שבועיים ימים!
  3. זה לא סוד שברייצ’ל הזוגיות עובדת גם בעסק. רייצ’ל ומוישי עובדים בשיתוף פעולה מלא , כשמוישי מופקד על עיצוב ליין הבנים ורייצ’ל אחראית על ליין בגדי הנשים והנערות. העבודה בזוג אינה דבר פשוט אבל זו יכולה להיות גם חוויה בונה ומעצימה כאחד.
  4. כל בד שנרכש לפריטי הקולקציה של רייצ’ל, נבדק ומתכבס במכונת כביסה ביתית בטרם יכנס לתפירה , כדי לוודא התנהגות איכותית של הבד בתנאים אמיתיים.

  1. הסטנדרט הגבוהה של פריטי האופנה ברייצ’ל הוא תוצר של עבודה מאומצת. רייצ’ל טסה לתערוכות ברחבי העולם בכדי להתעדכן בכל חידוש ומביאה את הטרנדים הכי חמים וחדשים למגזר.
  2. בזמן שאתן עסוקות בקישוט הסוכה, ברייצ’ל כבר עמלים על עיצוב קולקציית פסח וכנ”ל עיצוב קולקציית החגים- מתחילה היישר לאחר חול המועד פסח
  3. לחנויות של רייצ’ל מגיעות לקוחות מכל רחבי הגלובוס: קנדה , שוויץ , לונדון, בלגיה ארגנטינה ועוד, שבאות לרכוש בגדים לחתונות ואירועים משפחתיים. מסתבר ששם טוב מגיע עד מעבר לים… פשוט נחת לראות סדרות של בנים ובנות לבושים בסטים של רייצ’ל H  . בכדי שכולם יוכלו ליהנות מכל הטוב הזה, גם ממרחק גיאוגרפי, רייצ’ל משיקה בחודש הקרוב בעז”ה אתר-חנות אינטרנטית. כדי שכל אחת, מכל מקום בארץ ובעולם, תוכל להזמין ולקבל את הבגדים עד לפתח ביתה!